Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

20.  12.  2023 - RENOMIA obhájila skvělé 8. místo v žebříčku Českých 100 Nejlepších

Začátkem prosince byly v Obecním domě v Praze oznámeny výsledky dalšího ročníku soutěže „Českých 100 Nejlepších“, kterou vyhlašuje občanské sdružení Comenius již od roku 1996.

5.  12.  2023 - Jiří Bureš: „Dělejte svou práci pro klienty tak, jako byste ji dělali pro sebe a své nejbližší…“

Na pojišťovacím trhu se poprvé objevil před 30 lety. Společnost JB Group, kterou vlastní napůl s bratrem, spravuje okolo 150 milionů korun ročního pojistného a je pravidelně vyhlašovaná v anketě TOP 30 pojišťovacích makléřů. Členem sítě RENOMIA NETWORK je od jejího vzniku, tedy celých 15 let. Má vysoké ambice a rád pomáhá ostatním. O profesním i soukromém životě jsme si povídali s Jiřím Burešem.

29.  11.  2023 - RENOMIA byla zařazena do žebříčku Česká elita

Společnost RENOMIA byla zařazena do žebříčku Česká elita, který letos poprvé v ČR zpracovala redakce Seznam Zprávy | Byznys ve spolupráci s poradenskou společností Deloitte. Jedná se o první systematické srovnání svého druhu, které se nezaměřuje pouze na dílčí ukazatele, jako jsou tržby nebo zisk, ale na reálnou ekonomickou sílu jednotlivých firem.

16.  11.  2023 - Skupina RENOMIA vstoupila na rakouský trh a dosáhla spravovaného pojistného 20 mld. Kč

RENOMIA aktivně pokračuje v akvizicích a nově uzavřela partnerství s rakouskou společností Steinmayr & Co Insurance Broker. RENOMIA GROUP je tedy nyní již ve 13 zemích střední Evropy a díky tomuto partnerství spravuje pojistné převyšující částku 20 miliard korun.

Stránkování:

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

JB Group s.r.o.
SNP 366
434 01 Most

centrala@jbgroup.cz
+420 476 103 466